„VYNO KERAI“ prekės ženklo pagrindas yra mūsų įsipareigojimas laikytis tradicijų. Vertiname tai, kas yra pagaminta namuose ir patikrinta. Todėl esame įsitikinę, kad rūsiuose ir namuose su meile sukurti vynai pranašesni už gaminamus serijiniu būdu. Tikime, kad naminio vyno gaminimas teikia didžiausią malonumą, nes kartu su puikiu skoniu galite mėgautis pasitenkinimu gamindami gėrimą patys.

Prekiaujame priedais namų alkoholio gamybai. Mūsų svetainėje rasite visus gaminius, reikalingus skaniems vynams, tinktūroms ir midui sukurti. Taip pat įtraukėme vertingos informacijos, kuri padės pasigaminti dar geresnių gėrimų. Tikimės, kad mūsų parduotuvė bus jums įkvėpimo šaltinis ir paskata nuolat ieškoti naujų skonių ir aromatų bei gamybos technologijų.

Kad klientams būtų lengviau apsipirkti, sukūrėme aiškų meniu. Jo dėka greitai rasite reikiamus produktus. Kita vertus, patikimi siūlomų elementų aprašymai padės priimti teisingus sprendimus.

Esame entuziastai ir žinovai, todėl į savo darbą žiūrime ne tik profesionaliai, bet ir su dideliu entuziazmu bei atsidavimu. Mūsų verslo veikla yra ne tik darbas mums – mes tai suvokiame ir kaip misiją propaguoti aukščiausią kokybę ir unikalius skonius.

Kas ypač svarbu prekiaujant internetu, nesame anonimiški. Su savo klientais galime greitai susisiekti el. paštu, kurio forma mūsų svetainėje arba telefonu. Taip pat galite mus aplankyti asmeniškai, nurodytu adresu, prieš tai pasiskambinus ir susitarus.

Tikime, kad apsilankymas mūsų parduotuvėje - vyninėje jums bus maloni patirtis ir tikimės, kad sugrįšite pas mus ieškodami daugiau priedų, kurie padėtų gaminti fermentuotus gėrimus.